Serek kozi do smarowania BIO 150 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczny, delikatny serek z mleka koziego do smarowania. Idealny na kanapki i do przekąsek.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze max +8 st. C.
Składniki
krem z MLEKA koziego BIO, sól morska, kultury kwasu mlekowego, podpuszczka mikrobiologiczna.
Alergeny
MLEKO
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1231/298 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 30 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 21 g |
| Węglowodany | 2 g |
| Cukry | 2 g |
| Białko | 5.1 g |
| Sól | 0.6 g |