Jogurt Skyr 0,2% tł. waniliowy BIO 400 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczny jogurt Skyr typu islandzkiego o zawartości tłuszczu 0,2% o smaku waniliowym.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze max +8st.C
Składniki
MLEKO CHUDE*, cukier buraczany*, sok jabłkowy* z koncentratu soku jabłkowego, miód*, ekstrakt wanilii Bourbon*, substancja zagęszczająca: mączka chleba świętojańskiego, guma guar* oraz pektyna, zmielona laska wanilii Bourbon*, żywe kultury bakterii jogurtowych. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Alergeny
MLEKO
Możliwe alergeny
MLEKO
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 359/85 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 11.2 g |
| Cukry | 11.1 g |
| Białko | 9.5 g |
| Sól | 0.09 g |