Serek wiejski 20% tł. BIO 200 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczny serek świeży ziarnisty "wiejski". Bogaty w witaminy B12 i B2.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze max +8 stopni C.
Składniki
pasteryzowane MLEKO krowie BIO, podpuszczka mikrobiologiczna, kultury kwasu mlekowego, sól.
Alergeny
MLEKO
Możliwe alergeny
MLEKO
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 405/97 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 4.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.9 g |
| Węglowodany | 3 g |
| Cukry | 3 g |
| Białko | 11 g |
| Sól | 0.6 g |