Jogurt malina-czarny bez 3,8% tł. BIO 400 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczny, delikatny jogurt z maliną i czarnym bzem. Zawartość tłuszczu 3,8% w suchej masie. Możliwość prześledzenia pochodzenia rolnika ekologicznego pod adresem
www.andechser-natur.de.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze max +8 st. C.
Składniki
JOGURT*, cukier buraczany*, maliny* 5%, woda, skrobia kukurydziana natywna*, sok z czarnego bzu* 1% z koncentratu, koncentrat soku z cytryn*, barwnik: koncentrat soku z buraka* i koncentrat soku z czarnej marchwi*, substancja zagęszczająca: mączka chleba świętojańskiego*. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Alergeny
MLEKO
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 387/92 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 3.1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.1 g |
| Węglowodany | 12 g |
| Cukry | 11.4 g |
| Białko | 3.9 g |
| Sól | 0.14 g |