O firmie

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność w sprzedaży internetowej w 2009 roku w Warszawie. Od samego początku naszym priorytetem było zadowolenie Klienta poprzez spełnienie jego indywidualnych oczekiwań co do dostarczanych przez nas produktów. Od lat oferujemy szeroki wachlarz towarów i usług, nieustannie dostosowując się do rosnących potrzeb klientów – indywidualnych, firm czy instytucji. Nasze zaangażowanie i fachowe podejście do każdego, nawet najmniejszego klienta sprawiły, że szybko zdobyliśmy opinię profesjonalistów i uznanie na lokalnym rynku.

Obecnie, ze względu na ogromne zapotrzebowanie na dostawy produktów spożywczych otworzyliśmy supermarket online działający w Warszawie. To co nas wyróżnia to fakt, że jesteśmy jedyną obecnie firmą, która oferuje dostawę na następny dzień posiadając przy tym ogromną liczbę produktów w ofercie (ponad 3000 indeksów). Dodatkowo regularnie wygrywamy różnego rodzaju rankingi na najtańszy koszyk (z cenami nawet kilkanaście procent niższymi niż konkurencja). 

Wieloletnia praktyka oraz oddział w dogodnej lokalizacji sprawiają, że możesz liczyć na profesjonalną opiekę w ekspresowym czasie. Kompleksowość obsługi oraz niskie ceny to nasze zalety, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Pracownicy naszej firmy to wysokiej klasy specjaliści, którzy stale wzbogacają swoją wiedzę i podnoszą kwalifikacje – chętnie udzielą bezpłatnych porad. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego też każdego traktujemy indywidualnie dostosowując usługi do jego faktycznych potrzeb.

Wszystkim naszym dotychczasowym Klientom dziękujemy za uznanie i zaufanie.

Pozdrawiamy
Załoga sklepu Megasam24

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl