Jogurt waniliowy 3,8% tł. BIO 400 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczny, delikatny jogurt waniliowy o zawartości tłuszczu 3,8% w suchej masie. Możliwość prześledzenia pochodzenia rolnika ekologicznego pod adresem
www.andechser-natur.de.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze max +8 st. C.
Składniki
JOGURT*, cukier buraczany*, miód*, sok jabłkowy* z koncentratu soku jabłkowego, ekstrakt z ziaren wanilii burbon*, substancja zagęszczająca: pektyna, guma guar* i mączka chleba świętojańskiego*, cukier waniliowy burbon*. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Alergeny
MLEKO
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 398/95 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 3.3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.2 g |
| Węglowodany | 11.9 g |
| Cukry | 11.8 g |
| Białko | 4.3 g |
| Sól | 0.16 g |