Kefir 1,5% tł. BIO 500 g
dodaj do przechowalni
Opis
Doskonały produkt wzmacniający witalność, który pochodzi z kontrolowanych ekologicznych gospodarstw. Posiada kultury kwasu mlekowego, drożdże kefirowe i niską zawartość tłuszczu – tylko 1,5%. Wygodne opakowanie daje możliwość ponownego zamknięcia. Wyróżnia się śnieżno białym kolorem, łagodnym i lekko kwaskowatym smakiem oraz gładką, zawiesistą konsystencją.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze max +8 st. C.
Składniki
ekologiczny kefir o zawartości tłuszczu 1,5% (ekologiczne MLEKO chude o zawartości 1,5% tłuszczu, kultury bakterii kefirowych).
Alergeny
MLEKO
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 178/42 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 1.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Węglowodany | 3.8 g |
| Cukry | 3.8 g |
| Białko | 3.4 g |
| Sól | 0.1 g |