Ser edam w plastrach 30% tł. BIO 100 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczny ser edam w plastrach min. 30% zawartości tłuszczu w suchej masie.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od +2 do +8 st. C.
Składniki
MLEKO BIO, sól, kultury bakterii.
Alergeny
MLEKO
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1085/260 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 16 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Węglowodany | 2 g |
| Cukry | 2 g |
| Białko | 27 g |
| Sól | 2 g |