Jogurt BIO 250 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Jogurt BIO marki Turvita to doskonały wybór dla miłośników smaku i zdrowego stylu życia. Produkowany z ekologicznego mleka, ten jogurt zachwyca swoją kremową konsystencją i delikatnym smakiem. Bez dodatku sztucznych substancji i antybiotyków, Turvita stawia na czystość i jakość. Jogurt to nie tylko pyszny, ale także wszechstronny składnik, idealny do samodzielnego spożycia czy jako baza dla śniadań, smoothie czy deserów. Spróbuj Jogurtu BIO Turvita, by doświadczyć radości jedzenia w zgodzie z naturą.
Warunki przechowywania
od + 1 st. C do + 6 st.C
Składniki
MLEKO* pasteryzowane, kultury bakterii fermentacji mlekowej. (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Alergeny
MLEKO
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 250/60 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.1 g |
| Węglowodany | 4.2 g |
| Cukry | 4.2 g |
| Białko | 3.3 g |
| Sól | 0.1 g |