Liofilizowana przekąska borówka-banan-jogurt BIO 10 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczna, liofilizowana przekąska z borówkami i bananami z dodatkiem jogurtu. Doskonała na spacer i do podróży.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym miejscu. chronić przed bezpośrednim działaniem światła słonecznego.
Składniki
koncentrat puree z jabłek* 35%, puree z bananów* 35%, odtłuszczony JOGURT* 15%, koncentrat soku z borówek* 5%, puree z borówek* 5%, odtłuszczony JOGURT w proszku* 5%. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Alergeny
LAKTOZA,MLEKO
Możliwe alergeny
GLUTEN,ORZECHY,ORZESZKI ZIEMNE,SEZAM,SOJA
Informacje o produkcie
Marka: BONITAS
Kraj pochodzenia: Słowacja
Masa brutto: 0,02 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1497/354 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 2.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.7 g |
| Węglowodany | 67.2 g |
| Cukry | 60.5 g |
| Błonnik | 8.6 g |
| Białko | 8.4 g |
| Sól | 0.2 g |