Jogurt grecki 0% tłuszczu BIO 150 g
dodaj do przechowalni
Opis
Jogurt grecki o zawartości tłuszczu 0%.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od +2 do +6 st. C. Po otwarciu od razu spozyć.
Składniki
pasteryzowane MLEKO krowie odtłuszczone BIO, żywe kultury bakterii jogurtowych.
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 223/52 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 4.8 g |
| Cukry | 4.5 g |
| Białko | 8.3 g |
| Sól | 0.28 g |