Jogurt z mango 3,8% tł. BIO 150 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczny, delikatny jogurt z mango 3,8% tłuszczu. Możliwość prześledzenia pochodzenia rolnika ekologicznego pod adresem
www.andechser-natur.de.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze max +8 stopni C.
Składniki
JOGURT*, cukier buraczany*, puree z mango* 7%, skrobia kukurydziana*, sok z cytryny z koncentratu*, substancja zagęszczająca: mączka chleba świętojańskiego*, ekstrakt z wanilii burbońskiej*, wanilia burbońska w proszku*. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Alergeny
MLEKO
Możliwe alergeny
MLEKO
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 383/91 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 3.1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.1 g |
| Węglowodany | 11.6 g |
| Cukry | 11.3 g |
| Białko | 4.1 g |
| Sól | 0.15 g |