Jogurt malinowy 3,8% tł. BIO 150 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczny jogurt z dodatkiem malin, minimum 3,8% tłuszczu. Możliwość śledzenia rolnika ekologicznego na www.andechser-natur.de.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze max +8 st. C.
Składniki
JOGURT*, maliny* 8%, cukier buraczany*, natywna skrobia kukurydziana*, substancja zagęszczająca: mączka chleba świętojańskiego*, barwnik: skoncentrowany sok z buraka*, koncentrat soku z cytryn*. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Alergeny
MLEKO
Możliwe alergeny
MLEKO
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 392/93 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 3.1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.1 g |
| Węglowodany | 12 g |
| Cukry | 11.5 g |
| Białko | 4.1 g |
| Sól | 0.15 g |