Deser jogurtowy truskawka-banan BIO 100 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczna przekąska jogurtowa z truskawką i bananem. 40% jogurtu i 60% owoców. Nie wymaga przechowywania w lodówce.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze max +25 st. C.
Składniki
niskotłuszczowy JOGURT* 40%, przecier z banana* 27,5%, przecier z jabłek* 17,5%, przecier z truskawek* 15%. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Alergeny
MLEKO
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 246/58 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.5 g |
| Węglowodany | 9.8 g |
| Cukry | 8.9 g |
| Białko | 1.9 g |
| Sól | 0.05 g |