Kefir owczy BIO 125 g
dodaj do przechowalni
Opis
Kefir owczy bio w kartonowym opakowaniu nadającym się do recyklingu.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od +1 do +8 st. C.
Składniki
pasteryzowane mleko owcze BIO, żywe kultury bakterii kefirowych.
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 373/90 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4.5 g |
| Węglowodany | 3.9 g |
| Cukry | 3.9 g |
| Białko | 5 g |
| Sól | 0.11 g |