Jogurt kozi 3,5% tł.BIO 125 g
dodaj do przechowalni
Opis
Jogurt kozi na bazie mleka z kontrolowanych upraw ekologicznych.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze max +8 stopni C.
Składniki
jogurt kozi ekologiczny*, , 3,5% tł. *składniki pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych
Alergeny
MLEKO
Możliwe alergeny
MLEKO
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 373/90 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4 g |
| Węglowodany | 3.6 g |
| Cukry | 3.6 g |
| Białko | 5.3 g |
| Sól | 0.1 g |