Twarożek waniliowy 20% tł. BIO 150 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczny twarożek waniliowy 20% tłuszczu
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze max +8st.C.
Składniki
TWARÓG półtłusty*, jogurt* z MLEKA odtłuszczonego* 28%, cukier buraczany*, woda, natywna skrobia kukurydziana*, ekstrakt wanilii Bourbon*, substancja zagęszczająca: maczka chleba świętojańskiego*, wanilia Bourbon mielona*. *składniki pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych.
Alergeny
MLEKO
Możliwe alergeny
MLEKO
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 449/107 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 3.4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.3 g |
| Węglowodany | 12 g |
| Cukry | 11.6 g |
| Białko | 7 g |
| Sól | 0.1 g |