Pudding czekoladowy 10% tł.BIO 150 g
dodaj do przechowalni
Opis
Kremowy pudding czekoladowy 10% tłuszczu, na bazie składników pochodzących z upraw ekologicznych.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze max +8 st. C.
Składniki
ŚMIETANA* 84% (10% tłuszczu), cukier trzcinowy*, czekolada w proszku* 3% (kakao w proszku*, cukier trzcinowy*, skrobia ryżowa*, skrobia kukurydziana*, substancja zagęszczająca: mączka chleba świętojańskiego*, ekstrakt waniliowy*. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych
Alergeny
MLEKO
Możliwe alergeny
MLEKO
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 677/162 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 8.9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6.1 g |
| Węglowodany | 17 g |
| Cukry | 13.9 g |
| Białko | 3.1 g |
| Sól | 0.1 g |