Jogurt pitny Lassi malina 3,5% tł.BIO 250 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczny jogurt pitny lassi z wysoką zawartością owoców.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze max +8 st.C.
Składniki
JOGURT*, puree z malin* 10%, cukier trzcinowy*, woda, koncentrat z aronii*, substancje zagęszczające: mączka chleba świętojańskiego i pektyna, koncentrat soku z cytryn*. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych
Alergeny
MLEKO
Możliwe alergeny
MLEKO
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 342/81 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 2.6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.7 g |
| Węglowodany | 11.6 g |
| Cukry | 11.6 g |
| Białko | 2.6 g |
| Sól | 0.1 g |