Jogurt BIO 140 g wiśnia
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Jogurty BIO to produkty najwyższej jakości ze składników pochodzących tylko z ekologicznych gospodarstw i upraw!
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowy |
|---|---|
| Smak | Wiśniowy |
| Składniki | Mleko bio, mleko zagęszczone odtłuszczone bio, wiśnie bio 13%, cukier trzcinowy bio, śmietanka bio, żywe kultury bakterii jogurtowych. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 140 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bakoma sp. z o.o. ulica i numer: połczyńska 97a kod pocztowy i miasto: 01-303 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 89 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 373 kJ |
| Wielkość porcji | 140 g |
| Zawartość białek | 3,5 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,5 g |
| Cukry | 12 g |
| Zawartość węglowodanów | 12,9 g |