Ser ChNP BIO (Chroniona Nazwa Pochodzenia) 150 g
dodaj do przechowalni
Opis
Oryginalny, ekologiczny ser . Gwarancją autentyczności jest certyfikat Chronionej Nazwy Pochodzenia.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od +2 do +6 st.C.
Składniki
pasteryzowane MLEKO owcze*, pasteryzowane MLEKO kozie* (max 30%), sól, kultury bakterii, podpuszczka mikrobiologiczna. *składniki pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych.
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1140/275 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 23 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Węglowodany | 1 g |
| Cukry | <0.5 g |
| Białko | 16 g |
| Sól | 2.5 g |