Ser kozi w plastrach BIO 100 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczny ser półtwardy maślany z mleka koziego, w plastrach, 48% tłuszczu w suchej masie.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze do +10 stopni C.
Składniki
pasteryzowane MLEKO kozie*, kultury kwasu MLEKOWEGO, podpuszczka mikrobiologiczna, sól morska. (* z kontrolowanych gospodarstw ekologicznych)
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1532/369 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 29 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Węglowodany | 0.1 g |
| Cukry | 0.1 g |
| Białko | 27 g |
| Sól | 1.5 g |