Kefir kozi truskawkowy BIO 500 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczny kefir na bazie MLEKA koziego o smaku truskawkowym. Kraj pochodzenia MLEKA- Hiszpania.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od +1 do +8 st.C.
Składniki
MLEKO kozie pełne pasteryzowane*, syrop z agawy*, aromat truskawkowy, sok z buraka*, żywe kultury bakterii i drożdży kefirowych. *składniki pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych.
Alergeny
MLEKO
Możliwe alergeny
MLEKO
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 413/98 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.7 g |
| Węglowodany | 12 g |
| Cukry | 11 g |
| Białko | 3.6 g |
| Sól | 0.1 g |