Ser gouda w plastrach 48% tł. B/L BIO 150 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczny ser gouda mi. 48% tłuszczu. Bez laktozy.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze max +10 stopni C.
Składniki
SER gouda BIO 48% tłuszczu w suchej masie
Alergeny
MLEKO
Możliwe alergeny
MLEKO
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1403/338 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 27 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Węglowodany | 0.1 g |
| Cukry | 0.1 g |
| Białko | 23 g |
| Sól | 1.3 g |