Ser Cheddar łagodny, dojrzewający 3-5 miesięcy BIO 200 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ręcznie wyrabiany ekologiczny cheddar, dojrzewający 9-12 miesięcy, aż do uzyskania leko ostrego smaku.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od 1 st.C do 5 st. C
Składniki
ekologiczne MLEKO krowie pasteryzowane, sól, podpuszczka pochodzenia roślinnego, kultury bakterii kwasu MLEKOwego.
Alergeny
MLEKO
Możliwe alergeny
MLEKO
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1700/410 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 34 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 22 g |
| Węglowodany | <0.5 g |
| Cukry | <0.5 g |
| Białko | 25 g |
| Sól | 1.8 g |