Ser alpejski w plastrach 50% tł. BIO 150 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczny ser alpejski półtwardy w plastrach. Bez laktozy, 50% tłuszczu. Dojrzewający ok 4 tygodnie.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze max +10 stopni C.
Składniki
pasteryzowane MLEKO krowie*, sól, bakterie kwasu MLEKOwego, podpuszczka mikrobiologiczna. Min. 50% tłuszczu w suchej masie. (* z kontrolowanych upraw ekologicznych)
Alergeny
MLEKO
Możliwe alergeny
MLEKO
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1598/386 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 34 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 22 g |
| Węglowodany | 0.1 g |
| Cukry | 0.1 g |
| Białko | 20 g |
| Sól | 1.5 g |