Ser Maasdam w kostce BIO 200 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ser ekologiczny Maasdam to produkt o pełno-mlecznym, lekko słodkim, orzechowym smaku z delikatną owocową nutą. Ser ten nawet po upływie 7 tygodni leżakowania cały czas dojrzewa, dlatego jego smak w trakcie przechowywania zmienia się na coraz bardziej wyraźny i dojrzały.
Warunki przechowywania
od +2°C do +6°C
Składniki
skład: pasteryzowane ekologiczne mleko krowie,sół,stabilizator kwasowości-chlorek wapnia,kultury bakterii kwasu mlekowego w mleku,podpuszczka mikrobiologiczna
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1455 kJ / 350 kcal |
| Tłuszcz | 26 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Węglowodany | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Białko | 27 g |
| Sól | 1.2 g |