Jogurt grecki 10% tłuszczu BIO 500 g
dodaj do przechowalni
Opis
pasteryzowane MLEKO KROWIE odtłuszczone*, śmietanka*, zywe kultury bakterii jogurtowych. *składniki pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od +2 do +6 st. C. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3
Składniki
pasteryzowane MLEKO KROWIE odtłuszczone*, śmietanka*, zywe kultury bakterii jogurtowych. *składniki pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych.
Alergeny
MLEKO
Możliwe alergeny
MLEKO
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 548/132 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 10 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7 g |
| Węglowodany | 4.5 g |
| Cukry | 4 g |
| Białko | 6 g |
| Sól | 0.28 g |