Mrożona Pizza Dr. Oetker Feliciana Speciale 335 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Danie |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 335 g |
| Składniki | mąka PSZENNA, woda, 9,6% ser (mozzarella, edamski), 7,4% szynka (mięso wieprzowe, woda, skrobia modyfikowana, sól, białko sojowe, glukoza, cukier, stabilizatory (trifosforany, polifosforany, azotyn sodu), substancja zagęszczająca (karagen), aromaty, przeciutleniacz (askorbinian sodu)), 7,4% pieczarki, 4,2% salami (mięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, sól, przyprawy, mąka z gorczycy, glukoza, ekstrakty przypraw, cukier, aromat, przeciwutleniacz (ekstrakty z rozmarynu), woda, stabilizator (azotyn sodu)), 4% koncentrat pomidorowy, drożdże piekarskie, tłuszcz palmowy, sól, olej rzepakowy, cukier, suszony zakwas pszenny (produkty przemiału pszenicy, słód pszenny), przyprawy, ektrakt słodu jęczmiennego, emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem mono- diacentylowinowym), substancja zagęszczająca (guma guar), skrobia modyfikowana, zioła, kwas (fosforany wapnia), cebula w proszku, aromat, barwnik (karoteny) |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,43 kg |
| Producent: | dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 237 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 997 kJ |
| Wielkość porcji | 335 g |
| Zawartość białek | 9,5 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,2 g |
| Cukry | 3,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 33 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Tak |