Mrożona Pizza Guseppe Dr. Oetker thai style Chicken Curry 375 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Danie |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 375 g |
| Składniki | mąka pszenna, woda, 10% ser (edamski, mozzarella), 5,8% kurczak (mięso z uda i fileta, przyprawa masala (przyprawy, glukoza, matodekstryna, sól, cukier, ekstrakty przypraw, hydrolizat białka z rzepaku i kukurydzy, czosnek, cukier wanilinowy (cukier, aromat), aromaty), sól, regulatory kwasowości (cytryniany sodu, węglany sodu), przyprawa curry (przyprawy, ekstrakt z papryki)), tłuszcz palmowy, śmietana, koncentrat pomidorowy, papryka czerwona, szpinak, kukurydza, olej rzepakowy, drożdże piekarskie, cukier, proszek kokosowy (proszek kokosowy, syrop glukozowy, białka mleka), sól, sos sojowy (woda, ziarna soi, sól, mąka pszenna), skrobia modyfikowana, przyprawy, mleko odtłuszczone w proszku, emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem mono- i diacetylowinowym), zagęszczony sok cytrynowy, pietruszka, przyprawa curry (sól, przyprawy, cebula, cukier), hydrolizat białka z rzepaku i kukurydzy, maltodekstryna, aromat, środek do przetwarzania mąki (kwas askorbinowy), cukier karmelizowany, barwnik (karoteny) |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Producent: | dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 32 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 6,2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 3,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 13 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 114 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 256 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 960 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1074 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 4026 kJ |
| Wielkość porcji | 375 g |
| Zawartość białek | 8,6 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 57 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 21 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 40 g |
| Cukry | 3,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 30 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 48 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 64 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 65 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 105 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 14 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 44 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|---|
| Zawiera surowce GMO | Tak |