Dr. Oetker Pizza Guseppe Salami & Cheddar Sauce 418g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Dr. Oetker Pizza Guseppe Salami & Cheddar Sauce 418g
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Piekarnik |
|---|---|
| Zawartość netto | 418 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, woda, 7,1% ser cheddar (mleko, sól, kultury starterowe, podpuszczka, barwnik (karoteny)), 7,1% ser (mozzarella, edamski), 5,9% sos cheddar (woda, śmietana, 25% ser cheddar (mleko, sól, kultury starterowe, podpuszczka, barwnik (karoteny)), olej rzepakowy, skrobia modyfikowana, przyprawy, cebula w proszku, sól), 4,5% salami (mięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, sól, przeciwutleniacze (ekstrakty z rozmarynu, askorbinian sodu), przyprawy, dekstroza, ekstrakty przypraw, aromat, stabilizator (azotyn sodu)), koncentrat pomidorowy, 3,5% papryka zielona, olej rzepakowy, drożdże piekarskie, masło, sól, cukier, skrobia modyfikowana, przyprawy, oregano, mleko odtłuszczone w proszku, emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem mono- i diacetylowinowym), środek do przetwarzania mąki (kwas askorbinowy), możliwa obecność: (soja, gorczyca) |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Technika utrwalenia | mrożenie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 8 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Produkt rozmrożony nie kwalifikuje się do ponownego zamrożenia! |
|---|---|
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Piekarnik dobrze nagrzać: elektryczny/ gazowy 220°c produkt przechowywać zamrożony do czasu przygotowania. usunąć folię. zamrożoną pizzę piec na kratce na środkowym poziomie piekarnika. czas pieczenia: 11-13 minut, zależnie od piekarnika. piec do czasu rozpuszczenia sera i zarumienienia brzegów. przed spożyciem upewnić się, że produkt jest całkowicie upieczony. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 39 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 6,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 4,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 13 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 119 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 259 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 1082 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1085 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 4535 kJ |
| Wielkość porcji | 418 g |
| Zawartość białek | 9,3 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 21 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 49 g |
| Cukry | 3,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 28 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 54 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 78 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 73 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 105 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 14 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 46 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |