Mrożona Pizza Guseppe Dr. Oetker Turkish Style Kebab 420 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Piekarnik |
|---|---|
| Zawartość netto | 420 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | mąka PSZENNA, woda, 9,1% SER EDAMSKI, 8,0% warzywa w zmiennych proporcjach (bakłażany grillowane, cebula czerwona, papryka czerwona, papryka żółta, marchew), 4,5% mięso wołowe smażone (wołowina, woda, sól, przyprawy, dekstroza, hydrolizowane białka roślinne, zioła, ekstrakt drożdżowy, czosnek w proszku, cebula w proszku, ektrakt przypraw), koncentrat pomidorowy, ŚMIETANA, tłuszcz palmowy, olej rzepakowy, drożdże piekarskie, sól, cukier, przyprawy, skrobia modyfikowana, MLEKO odtłuszczone w proszku, aromat, barwnik (karoteny), ekstrakt z chilli |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Producent: | dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 237 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 995 kJ |
| Wielkość porcji | 420 g |
| Zawartość białek | 7,5 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 11 g |
| Cukry | 3,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 27 g |