dr. oetker mini pizza ser pomidor minionki 3 szt. 220 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Danie |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 220 g |
| Składniki | mąka pszenna, woda, 12% ser (mozzarella, edamski), 4,3% koncentrat pomidorowy, olej rzepakowy, drożdże piekarskie, cukier, sól, skrobia modyfikowana. Możliwa obecność soja, gorczyca. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,29 kg |
| Producent: | dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Produkt rozmrożony nie kwalifikuje się do ponownego zamrożenia! Chronić przed rozmrożeniem! |
|---|---|
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1. Piekarnik dobrze nagrzać: elektryczny/gazowy: 220°C. Produkt przechowywać zamrożony do czasu przygotowania. 2. Usunąć folię. 3. Zamrożoną pizzę piec na kratce na środkowym poziomie piekarnika. 4. Czas pieczenia: 9-12 min zależnie od piekarnika. Piec do czasu rozpuszczenia sera i zarumienienia brzegów. Przed spożyciem upewnić się, że produkt jest całkowicie upieczony. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 6,4 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,68 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 27 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 247 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 180 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1041 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 760 kJ |
| Wielkość porcji | 73 g |
| Zawartość białek | 8,7 g |
| Zawartość soli | 0,93 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 4,7 g |
| Cukry | 3,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 38 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 13 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 11 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 8 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 10 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |