Opis szczegółowy
Guseppe o smaku Chorizo & Green Pepper z limitowanej edycji, to OGRomnie pyszna pizza inspirowana kuchnią Shreka. Na jej wyjątkowy smak składa się kompozycja: wyrazistego salami chorizo, sera, aromatycznego sosu pomidorowo-szpinakowego oraz warzyw: zielonej papryki i czerwonej cebulki. Wszystko to na pysznym cieście, chrupiącym na zewnątrz i puszystym w środku.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Piekarnik |
| Zawartość netto | 423 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, woda, 9,9% ser (mozzarella, edamski), 5,9% salami chorizo (mięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, sól, dekstroza, przyprawy, ekstrakty przypraw, cukier, przeciwutleniacze (askorbinian sodu, ekstrakty z rozmarynu), stabilizator (azotyn sodu)), 5,2% koncentrat pomidorowy, cebula czerwona, olej rzepakowy, 3,0% papryka zielona, drożdże piekarskie, masło, sól, cukier, skrobia modyfikowana, szpinak, przyprawy, mleko odtłuszczone w proszku, oregano, emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem mono- i diacetylowinowym), środek do przetwarzania mąki (kwas askorbinowy). możliwa obecność: gorczyca, soja. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 275 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 35 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 7,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 4,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 16 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 128 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 249 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 1053 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 53 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 4418 kJ |
| Wielkość porcji | 423 g |
| Zawartość białek | 8,2 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 16 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 43 g |
| Cukry | 3,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 30 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 53 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 70 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 82 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 80 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 18 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 49 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawartość owoców/warzyw/orzechów w produkcie | 8,2 % |