Proste historie pizza vegańska bbq 340 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Danie |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 340 g |
| Składniki | Spód do pizzy : mąka pszenna, woda, zakwas pszenny (mąka pszenna, sól, ekstrakt słodu jęczmiennego), drożdże, olej rzepakowy, cukier, sól, środek do przetwarzania mąki : kwas askorbinowy. dodatki do pizzy : dynia (21%), przetarte pomidory (14%), krem roślinny (roztwór białka soczewicy, (woda, białko soczewicy), olej rzepakowy, tłuszcz kokosowy, cukier, skrobia modyfikowana, emulgator: polisorbat 60; stabilizatory : metyloceluloza, guma ksantanowa; regulator kwasowości :cytryniany sodu; aromat, sól, barwnik: karoteny) cebula (10%), papryka (10%), woda, papryka marynowana jalapeno (8%) (papryka zielona jalapeno, ocet, sól, substancja wiążąca : chlorek wapnia), cukier, mieszanka przyprawowa (papryka słodka, czosnek, kolendra, natka pietruszki, cebula, kurkuma, pieprz czarny, kminek, chili, koper, kozieradka, kmin rzymski, cynamon, goździki, imbir, gałka muszkatołowa, anyż, sól, cukier, olej rzepakowy) skrobia modyfikowana, ocet jabłkowy (1%), olej rzepakowy, skrobia sól, cukier palony (0,2%), aromaty, przyprawy, ekstrakt papryki słodkiej, regulator kwasowości : kwas cytrynowy. produkt może zawierać : mleko, soję, seler, jaja, gorczycę. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,43 kg |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2025-05-23 |
| Producent: | IGLOTEX S.A.Ulica i numer: Leśna 2Kod pocztowy i miasto: 83-220 Skórcz PL |
| Produkt wegański | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 6,5 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 8,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 43 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 145 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 247 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 606 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1030 kJ |
| Wielkość porcji | 170 g |
| Zawartość białek | 3,8 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 4,8 g |
| Cukry | 4,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 25 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |
Inne informacje
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |