Mrożona Pizza Dr. Oetker Feliciana Salame e Chorizo 320 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
|---|---|
| Zawartość netto | 320 g |
| Składniki | Mąka pszenna, woda, 10% ser edamski, 5,2% salami chorizo (mięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, sól, dekstroza, przyprawy, ekstrakty przypraw, cukier, przeciwutleniacz (askorbinian sodu, ekstrakty z rozmarynu), stabilizator (azotyn sodu)), 4,4% salami (mięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, sól, przeciwutleniacze (stabilizator (azotyn sodu), przyprawy, mąka z gorczycy, glukoza, ekstrakty przypraw, cukier, aromat, przeciwutleniacz (ekstrakty z rozmarynu), woda, stabilizator (azotyn sodu)). 4,2% koncentrat pomidorowy, papryka czerwona, cebula czerwona, drożdże piekarskie, tłuszcz palmowy, sól, cukier, olej rzepakowy, suszony zakwas pszenny (produkty przemiału pszenicy, słód pszenny), bazylia, ekstrakt słodu jęczmiennego, emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem mono- i diacetylowinowym), substancja zagęszczająca (guma guar), czosnek, papryka, regulator kwasowości (fosforany wapnia), pietruszka, skrobia modyfikowana, pieprz, aromat, barwnik (karoteny) |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| Producent: | dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 31 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 6,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 3,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 13 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 109 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 265 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 848 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1113 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 3562 kJ |
| Wielkość porcji | 320 g |
| Zawartość białek | 9,6 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 15 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 31 g |
| Cukry | 4,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 34 g |
| Zawartość białek (ogólnie) | 62 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 65 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 75 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 14 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 42 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Tak |