Proste historie - pizza vegańska warzywna 345 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Danie |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 345 g |
| Składniki | Spód do pizzy : mąka pszenna, woda, zakwas pszenny (mąka pszenna, sól, ekstrakt słodu jęczmiennego), drożdże, olej rzepakowy, cukier, sól, środek do przetwarzania mąki : kwas askorbinowy. dodatki do pizzy : wiórki na bazie oleju kokosowego (28%) (woda, olej kokosowy (21%), skrobia, skrobia modyfikowana, sól morska, aromaty, ekstrakt z oliwek, barwnik : karoteny), przetarte pomidory (19%), papryka grillowana (17%), woda, pieczarki (11%), oliwa z oliwek (3%), bazylia (3%), skrobia modyfikowana, czosnek (1%), cukier, sól, przyprawy, ekstrakt papryki słodkiej, aromat oregano. produkt może zawierać : mleko, soję, seler, jaja, gorczycę. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,44 kg |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2025-05-23 |
| Producent: | IGLOTEX S.A.Ulica i numer: Leśna 2Kod pocztowy i miasto: 83-220 Skórcz PL |
| Produkt wegański | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 7,1 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 4,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 45 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 181 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 312 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 756 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1304 kJ |
| Wielkość porcji | 172,5 g |
| Zawartość białek | 4,1 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 11 g |
| Cukry | 2,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 26 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |
Inne informacje
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |