Pizza 4 sery papa luigi 400 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Boska...bo włoska! Wypiekana na cienkim cieście w piecu kamiennym, wg receptury włoskiego szefa kuchni - Luigi Franchetti. Doskonałe połączenie mozzarelli, goudy, sera edamskiego i sera typu szwajcarskiego to przepis na prawdziwy smak Italii.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Piekarnik |
|---|---|
| Zawartość netto | 400 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, ser mozzarella (23,5%), pomidory (14,2%), woda, ser typu szwajcarskiego (6,5%) [mleko, sól, stabilizator: chlorek wapnia, podpuszczka, kultury bakterii, barwnik: annatto], ser gouda (5%), olej rzepakowy, ser edamski (2,5%), drożdże, sól, cukier, przyprawy (zawierają gorczycę), ekstrakty przypraw. może zawierać jaja, nasiona sezamu, seler, soję. |
| Pojemność | 400 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,42 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: virtu production sp z o.o. ulica i numer: łośnicka 35 kod pocztowy i miasto: 42-400 zawiercie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu spożyć w ciągu 24 godzin. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Półprodukt garmażeryjny gotowy do spożycia po obróbce termicznej do temperatury 80°c w środku. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przed przygotowaniem wyjąć z opakowania. podgrzewać w piekarniku rozgrzanym do temperatury 220°c przez około 6-7 minut. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 265 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1111 kJ |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 11 g |
| Cukry | 2,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 28 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|