Pizza margherita VIRTU 475 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Pizza to doskonały pomysł na szybki obiad lub kolację. Łatwa w przygotowaniu i kusząca smakowitym wyglądem. Sporządzona według starannie opracowanej receptury, na delikatnie chrupiącym cieście, z różnymi smacznymi dodatkami, dzięki czemu smakuje wyśmienicie.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Kuchenka mikrofalowa, Piekarnik |
|---|---|
| Zawartość netto | 475 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, analog sera (14%) [woda, tłuszcz palmowy, tłuszcz palmowy częściowo utwardzony, skrobia, białka mleka, sól, emulgatory (polifosforany, difosforany), aromat (zawiera mleko)], woda, olej rzepakowy, ser (6%), drożdże, koncentrat pomidorowy, mleko, skrobia modyfikowana, sól, cukier, przyprawy (zawierają seler), substancja konserwująca: sorbinian potasu, emulgator: (e472e). może zawierać gorczycę, jaja, sezam, soję. |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: virtu production sp z o.o. ulica i numer: łośnicka 35 kod pocztowy i miasto: 42-400 zawiercie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu spożyć w ciągu 24 godzin. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Spożywać po podgrzaniu do temperatury minimum 80°c w środku. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Podgrzać w piekarniku (200°c ok. 7 min.) lub w kuchence mikrofalowej (600w ok. 2 min.). |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 285 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1198 kJ |
| Wielkość porcji | 119 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 11 g |
| Cukry | 1,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 34 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|