Hortex Pizza Cztery Sery Grande Appetito 380g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
NA NAJWIĘKSZY GŁÓD. Lekkie i puszyste ciasto w środku, chrupiące z zewnątrz.
Parametry produktu
| Rodzaj | Danie |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 380 g |
| Składniki | Mąka pszenna, woda, śmietana crème fraîche, ser mozzarella 6,6 %, przecier pomidorowy, ser edamski 3,9 %, ser cheddar czerwony 3,9 % (mleko, sól, kultury starterowe, podpuszczka mikrobiologiczna, barwnik (karoteny)), drożdże, olej rzepakowy, ser pleśniowy błękitny 1,3 %, sól, skrobia, dekstroza, cukier, skrobia pszenna, zioła (pietruszka, majeranek, oregano, rozmaryn), papryka wędzona mielona (papryka wędzona, dym wędzarniczy), pieprz, czosnek |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,47 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: polski ogród sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 181b kod pocztowy i miasto: 02-222 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 114 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 266 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1117 kJ |
| Zawartość białek | 9,8 g |
| Zawartość soli | 0,93 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10 g |
| Cukry | 3,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 33 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|