Dr. oetker ristorante pizza quattro formaggi 340 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Piekarnik |
|---|---|
| Zawartość netto | 340 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | mąka pszenna, 13% przetarte pomidory, 10% ser mozzarella, 10% ser edamski, woda, śmietanka, 6,6% koncentrat pomidorowy, 4,2% ser emmentaler, olej rzepakowy, drożdże piekarskie, 0,8% ser pleśniowy błękitny, sól, cukier, bazylia, sos sojowy (woda, ziarna soi, sól, mąka pszenna), oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia, skrobia modyfikowana, przyprawy, oregano, czosnek. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,43 kg |
| Technika utrwalenia | mrożenie |
| Producent: | dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Produkt rozmrożony nie kwalifikuje się do ponownego zamrożenia! |
|---|---|
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Piekarnik dobrze nagrzać. Usunąć folię. Zamrożoną pizzę ułożyć na ruszcie, na dolnym poziomie piekarnika. Piec 11-13 minut. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 37 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 6,9 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 3,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 9,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 80 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 251 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 853 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 43 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 3570 kJ |
| Wielkość porcji | 340 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 19 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 41 g |
| Cukry | 2,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 24 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 43 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 74 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 58 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 95 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 11 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 31 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje
| Osłonka niejadalna | Tak |
|---|