svila pizza mamamia z pikantnym salami, 330 g, produkt głęboko mrożony, spód wypiekany w piecu kamiennym
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Danie |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 330 g |
| Składniki | SKŁADNIKI: mąka PSZENNA 31%, puree pomidorowe 19%, SER mozzarella 17% (MLEKO, sól, podpuszczka, kultury bakterii), woda, salami pepperoni 10% (mięso wieprzowe, sól, dekstroza, papryczka chili, czosnek, kolendra, przeciwutleniacze: E 392, E 301; papryka, ekstrakt pieprzu, aromat dymu wędzarniczego, substancja konserwująca: E 250), olej roślinny słonecznikowy, drożdże, mąka PSZENNA słodowa 0,6%, błonnik roślinny ( cytrusowy, bambusowy), oregano. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| Producent: | primefrost sp. z o.o. ulica i numer: czyżyków 8 kod pocztowy i miasto: 80-680 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 98 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Produkt wymaga obróbki termicznej przed spożyciem. Wyjmij pizzę z opakowania i pozwól jej rozmrozić się przez około 10 minut. W międzyczasie rozgrzej piekarnik do temperatury około 220 ° C. Piecz przez 8-10 minut lub do momentu stopienia się sera mozzarella. *w zależności od używanego sprzętu czas przygotowania może nieznacznie się różnić. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 251 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1053 kJ |
| Wielkość porcji | 110 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 11 g |
| Cukry | 5,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 26 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E392 Ekstrakty z rozmarynu, E301 Askorbinian sodu, E250 Azotyn sodu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Przeciwutleniacz, Substancja konserwująca |