Pizza salame mrożona 330 g schar
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Piekarnik, Rozmrozić |
|---|---|
| Zawartość netto | 330 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | Dodatki 51%: ser mozarella 40% (pasteryzowane bez laktozy mleko, sól, mikrobiologiczne podpuszczki, zakwaszacz: kwas cytrynowy) , sos pomidorowy 34% , wędzone salami 19% (wieprzowina, sól, dekstroza, mieszane przyprawy i zioła, przeciwutleniacz: askorbinian sodowy; aromat, środki konserwujące: azotyn sodu, azotan sodu, azotan potasu) , sól jodowana (sól, jodek potasu) , oregano . spód 49%: skrobia kukurydziana , woda , mąka ryżowa , zakwas (mąka ryżowa, woda) 12% , substancja zagęszczająca: celuloza, hydroksypropylometyloceluloza ; skrobia ryżowa , oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 3.5% , drożdże , mąka kukurydziana , olej słonecznikowy , sól jodowana (sól, jodek potasu) , ekstrakt z owoców (guma karobowa, jabłko) , cukier , substancje spulchniające: węglany sodu, glukono-delta-laktonu ; środek zakwaszający: kwas winowy, kwas cytrynowy . może zawierać śladowe ilości soi . bez laktozy (lactozy<0.007g/100g) . |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Niska zawartość sodu/soli | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | CUK-G-039 |
| Producent: | Kuchnie Świata S.A.Ulica i numer: Gdańska 34Kod pocztowy i miasto: 05-152 Czosnów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 66 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 247 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1035 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,7 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 1,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 25 g |