Dr. oetker ristorante pizza salame 320 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Piekarnik |
|---|---|
| Zawartość netto | 320 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, 14% przetarte pomidory, 12% ser mozzarella, 12% salami (mięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, sól, przyprawy, dekstroza, cebula w proszku, czosnek w proszku, ekstrakty przypraw, stabilizator (azotyn sodu), przeciwutleniacz (ekstrakty z rozmarynu), dym wędzarniczy), woda, 7,3% koncentrat pomidorowy, 4,6% ser edamski, olej rzepakowy, drożdże piekarskie, sól, cukier, oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia, oregano, bazylia, pieprz, papryka, pietruszka. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Technika utrwalenia | mrożenie |
| Producent: | dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Produkt rozmrożony nie kwalifikuje się do ponownego zamrożenia! |
|---|---|
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Piekarnik dobrze nagrzać. Usunąć folię. Zamrożoną pizzę ułożyć na ruszcie, na dolnym poziomie piekarnika. Piec 10-12 minut. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 33 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 7,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 4,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 9,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 81 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 261 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 835 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1093 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 3497 kJ |
| Wielkość porcji | 320 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 15 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 40 g |
| Cukry | 2,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 25 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 42 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 66 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 70 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 75 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 10 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 31 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje
| Osłonka niejadalna | Tak |
|---|---|
| Zawiera surowce GMO | Tak |