Mrożonka Schär Pizza Margherita bezglutenowa i bez laktozy 300 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Piekarnik, Rozmrozić |
|---|---|
| Zawartość netto | 300 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | Spód 53% skrobia kukurydziana , woda , mąka ryżowa , zakwas (mąka ryżowa, woda) 12% , substancja zagęszczająca: celuloza, hydroksypropylometyloceluloza ; skrobia ryżowa , oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 3,5% , drożdże , mąka kukurydziana , olej słonecznikowy , sól jodowana (sól, jodek potasu) , ekstrakt z owoców (guma karobowa, jabłko) , cukier , dekstroza , substancje spulchniające: węglany sodu, glukonodeltalakton ; środek zakwaszający: kwas winowy, kwas cytrynowy . dodatki 47% ser mozarella 50% (pasteryzowane bez laktozy mleko, sól, mikrobiologiczne podpuszczki, zakwaszacz: kwas cytrynowy) , sos pomidorowy 4,1% , sól jodowana (sól, jodek potasu) , oregano . może zawierać śladowe ilości soi . bez laktozy (lactozy<0.007g/100g) . |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,37 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | CUK-G-039 |
| Producent: | Kuchnie Świata S.A.Ulica i numer: Gdańska 34Kod pocztowy i miasto: 05-152 Czosnów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 66 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 230 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 964 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,5 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9,2 g |
| Cukry | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 27 g |