Mrożona Pizza Dr. Oetker Feliciana Quattro formaggi 325 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
|---|---|
| Zawartość netto | 325 g |
| Składniki | mąka PSZENNA, woda, 19,0% SER (MOZZARELLA, EDAMSKI, TYLŻYCKI, SER PLEŚNIOWY BŁĘKITNY) 4,0% koncentrat pomidorowy, ŚMIETANA, olej rzepakowy, drożdże piekarskie, tłuszcz palmowy, cukier, suszony zakwas PSZENNY (produkty przemiału PSZENICY, słód PSZENNY), bazylia, skrobie modyfikowane, ekstrakt słodu JĘCZMIENNEGO, emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem mono- i diacetylowinowym), substancja zagęszczająca (guma guar), zioła, regulator kwasowości (fosforan monowapniowy), środek do przetwarzania mąki (kwas akorbinowy) aromat, barwnik (karoteny). Możliwa obecność: GORCZYCA, SOJA. Odpowiedni dla wegetarian. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,42 kg |
| Producent: | dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 265 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1111 kJ |
| Wielkość porcji | 325 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9,8 g |
| Cukry | 3,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 33 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Tak |