familijna pizza z szynką iglotex 1 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Piekarnik, Rozmrozić |
|---|---|
| Zawartość netto | 1 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, woda, szynka wieprzowa (8%) (mięso wieprzowe, woda, skrobia ziemniaczana, sól, stabilizatory: polifosforany, trifosforany; białko wieprzowe, syrop glukozowy, fruktoza, maltodekstryna, glukoza, ekstrakt drożdżowy, hydrolizat białkowy, przeciwutleniacze: askorbinian sodu, kwas askorbinowy; ekstrakty przypraw i aromaty, substancja konserwująca: azotyn sodu), przetarte pomidory, pomidor, cebula, ser mozzarella, margaryna (oleje roślinne: palmowy, rzepakowy; woda, sól, substancja konserwująca: sorbinian potasu; aromat), skrobie modyfikowane, drożdże, sól, papryka, oleje roślinne: palmowy, rzepakowy; cukier, gluten pszenny, białka mleka, przyprawy, sól emulgująca: cytryniany sodu; regulator kwasowości: kwas cytrynowy; barwnik: karoteny; środek do przetwarzania mąki: kwas askorbinowy. |
| Pojemność | 1 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,04 kg |
| Technika utrwalenia | mrożenie |
| Producent: | iglotex s.a. ulica i numer: leśna 2 kod pocztowy i miasto: 83-220 skórcz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | 1 dzień ( temp. -6), 1 miesiąc (temp.-12).przechowywać w temperaturze poniżej 18°c. wyrób rozmrożony nie kwalifikuje się do ponownego zamrożenia" |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Stosowanie - propozycje podania | Dla ogółu konsumentów z wyłączeniem osób uczulonych na zastosowane alergeny. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Rozmrozić pizzę, wyjać z opakowania i umieścić na ruszcie w piekarniku rozgrzanym do temperatury 200°c-220°c. podgrzewac przez około 12-15 minut, do momentu zarumienienia ciasta. zamrożoną pizzę wyjać z opakowania i umieścić na ruszcie w piekarniku rozgrzanym do temperatury 180°c-200°c. podgrzewać przez około 25 minut, do momentu zarumienienia ciasta. ponieważ urządzenia róznią się między sobą, powyższe informacje należy traktować jako wskazówki. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 17,3 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 71,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 176 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 440 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 735 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1838 kJ |
| Wielkość porcji | 250 g |
| Zawartość białek | 6,9 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 8,3 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 28,5 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |