Dr. oetker pizza feliciana margherita 315 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Danie |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 315 g |
| Składniki | Mąka pszenna, woda, 15% ser mozzarella, koncentrat pomidorowy, drożdże piekarskie, tłuszcz palmowy, cukier, oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia, suszony zakwas pszenny (produkty przemiału pszenicy, słód pszenny), sól, bazylia, skrobia modyfikowana, pomidory w proszku, ekstrakt słodu jęczmiennego, emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem mono- diacentylowinowym), substancja zagęszczająca (guma guar), pieprz, regulator kwasowości (fosforan monowapniowy), oregano, olej rzepakowy, środek do przetwarzania mąki (kwas askorbinowy), aromat, barwnik (karoteny) |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,42 kg |
| Producent: | dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 29 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 5,9 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 3,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 14 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 110 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 244 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 767 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1025 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 3230 kJ |
| Wielkość porcji | 315 g |
| Zawartość białek | 9,3 g |
| Zawartość soli | 0,96 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 12 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 22 g |
| Cukry | 4,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 35 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Tak |