dr. oetker pizza guseppe hawaii 415 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Piekarnik |
|---|---|
| Zawartość netto | 415 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | mąka pszenna, woda, 10% marynowane kawałki ananasa (kawałki ananasa, woda, cukier, regulator kwasowości (kwas cytrynowy)), 10% ser (mozzarella, edamski), 6,9% szynka (mięso wieprzowe, woda, skrobia modyfikowana, białko sojowe, sól, glukoza, cukier, stabilizatory (polifosforany, trifosforany, azotyn sodu), substancja zagęszczająca (karagen), aromaty, przeciwutleniacz (askorbinian sodu)), koncentrat pomidorowy, olej rzepakowy, drożdże piekarskie, masło, cukier, sól, śmietana skrobia modyfikowana, przyprawy, mleko odtłuszczone w proszku, emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem mono- i diacetylowinowym), pietruszka, oregano, środek do przetwarzania mąki (kwas askorbinowy). Możliwa obecność: gorczyca. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Technika utrwalenia | mrożenie |
| Producent: | dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Produkt rozmrożony nie kwalifikuje się do ponownego zamrożenia! |
|---|---|
| Warunki termiczne | Głęboko mrożone (-18°C lub mniej) |
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1. piekarnik dobrze nagrzać: elektryczny/gazowy 220°c. produkt przechowywać zamrożony do czasu przygotowania. 2. usunąć folię. zamrożoną pizzę piec na kratce na środkowym poziomie. czas pieczenia: 11-13 minut, zależnie od piekarnika. piec do czasu rozpuszczenia sera i zarumienienia brzegów. przed spożyciem upewnić się, że produkt jest całkowicie upieczony. |
| Sposób obróbki produktu | Pieczenie/prażenie |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 33 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 6,2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 20 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 124 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 223 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 924 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 936 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 3886 kJ |
| Wielkość porcji | 415 g |
| Zawartość białek | 7,9 g |
| Zawartość soli | 0,96 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 44 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 12 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 31 g |
| Cukry | 4,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 30 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 46 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 66 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 67 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 60 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 22 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 48 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E300 Kwas askorbinowy, witamina c |
| Zawartość owoców/warzyw/orzechów w produkcie | 10 % |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |