Mrożona Pizza Guseppe Dr. Oetker z szynką i pieczarkami 425 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Danie |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 425 g |
| Składniki | Mąka pszenna woda 10% ser (edamski, mozzarella) 8% szynka (mięso wieprzowe, woda, skrobia modyfikowana, mąka ziemniaczana, sól, białko sojowe, glukoza, stabilizatory (trifosforany, polifosforany, azotyn sodu), substancja zagęszczająca (karagen), cukier, maltodekstryna, białko wieprzowe kolagenowe, aromaty, ekstrakty przypraw, przeciwutleniacz (askorbinian sodu)) 7% pieczarki koncentrat pomidorowy tłuszcz roślinny palmowy nieutwardzony cebula czerwona olej roślinny rzepakowy drożdże piekarskie sól cukier skrobia modyfikowana przyprawy mleko odtłuszczone w proszku aromaty hydrolizowane białka roślinne maltodekstryna barwnik (karoteny) cukier karmelizowany aromat dymu wędzarniczego |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Producent: | dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 221 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 926 kJ |
| Wielkość porcji | 425 g |
| Zawartość białek | 8,1 g |
| Zawartość soli | 1,14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8,8 g |
| Cukry | 3,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 26,7 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|